Aldoor

Kurumsal
Hakkımızda

Temmuz 1984’de merhum H. Osman ALBAYRAK’ın müteşebbis girişimi ile Sanayi Çarşısı Ateş Sokakta  65m2'lik bir atölyede ilk adımları atıldı ALBAYRAK TORNA’ nın...

Zaman içerisinde gelişen firmamız 2002’de Limited Şirketi oldu ve ALBAYRAK MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adını aldı.Talaşlı imalat sektöründeki hızlı gelişime ayak uyduran firmamız daha iyi hizmet ve daha kaliteli üretim için 2002 yılında Organize Sanayi Bölgesi Tornacılar Sanayi Sitesine taşındı ve 2013 Mart ayı itibariyle Organize Sanayi Bölgesi 27.Cadde’de en son sistem CNC tezgah ve yan ekipmanlarından oluşan makine parkıyla “Kaliteli Üretim, Zamanında Teslimat” felsefesiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Hakkımızda

Kalite Politikamız;

  • Çalışanlarımızın kendilerini geliştirebilmelerine olanak sağlayarak yeni projelerde sorumluluk almaları için teşvik etmek,
  • Yönetim dahil tüm kadronun, şirket vizyon ve misyonunu özümsemiş ve hedefe ulaşırken çok çalışmanın yanında etik değerleri göz ardı etmeyen kişilerden oluşmasını sağlamak,
  • Kalite Yönetim Sisteminin gereksinimlerini uygulayarak,etkinliğini sürekli artırmak,
  • Kalite politikasında tanımlanan önceki hedeflerin gerçekleşme oranlarını ölçerek yeni hedef ve amaçları belirlemek,
  • Müşterilerimizin talepleri dışında,yasal mevzuat ile yerli ve uluslararası kalite standartlarını sürekli göz önünde bulundurmaktadır.

 

''Kalite Geleceğimizin Güvencesidir...''

Vizyon & Misyon

Vizyon:

Raylı sistem sektöründe global ölçekte marka olmak.

Misyon:

•     Ulusal ve global ölçekteki kurumların çözüm ortağı olmak ve/veya ortak projeler yürütmek.

•     Tasarım, üretim ve bakım faaliyetlerini uluslararası standartlara uygun olarak  gerçekleştirmek.

•     Yerli tasarım ve üretim faaliyetlerini gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

 

Vizyon & Misyon
Albayrak

ALBAYRAK Markası Ile 1985 Yılından Beri Sürekli Değişen Endüstriyel Taleplere Paralel Olarak ,Faaliyetimize Son Sistem Makine Ve Ekipmanlarımızla Devam Etmekteyiz. 

Aldoor

Ülkemizde Nüfus Artışının Getirdiği Sorunlara Maalesef Hazırlıksız Yakalanmamız Nedeniyle Şehirlerimiz Birçok Problemlerle Karşı Karşıya Kalmıştır.Ulaşım Bu Sorunların Başında Gelmektedir.Bununla Beraber Hava Kirliliği,Gürültü,Şehir Alanlarının Düzensiz Kullanımı,Enerji Kaynaklarının Tasarruflu Kullanılmaması,Alt Yapı Yetersizliği Vb,Nedenler Toplu Ulaşım Araçlarının Önemini Gündeme Getirmemektedir.Ürettiğimiz Özel Amaçlı Otomatik Kapı Sistemlerimizin TSE-EN Standartlarına Uygun Olmasıyla Beraber Patentine Sahip Olmamız Firmamızın Rekabet Gücünü Arttırmıştır.Bu Sayede Imal Ettiğimiz Özel Amaçlı Otomatik Kapı Sistemlerimizin Markalaşması Sağlanmıştır.

MMS

MMS MAGMASAL Markamız Ile 2014 Yılından Bu Yana Park Bahçeler,Dış Mekan Oturma Bankları,Paslanmaz Çöp Kovaları, Bisiklet Parkları,Şehir Içi Dekoratif Aydınlatma Gibi Alanlarda Faaliyet Göstermekteyiz.